خانه / اخبار / استقبال چشمگیر از غرفه سایپا در نمایشگاه بین المللی بغداد

استقبال چشمگیر از غرفه سایپا در نمایشگاه بین المللی بغداد

گروه خودروسازی سایپا با عرضه محصولات و قطعات تولیدی خود در نمایشگاه بین المللی بغداد حضوری چشمگیر داشته و غرفه این گروه خودروساز با استقبال خوب مردم عراق روبرو شده است.

به گزارش پایگاه خبری«کارزنیوز» به نقل از سایپا نیوز، گروه خودروسازی سایپا با هدف توسعه بازارهای صادراتی، افزایش مبادلات فنی و مهندسی و ارائه توانمندی های صورت گرفته از آخرین دستاوردها و محصولات خود، در چهل و سومین نمایشگاه بین المللی بغداد حضور یافته است.

دراین نمایشگاه گروه سایپا در فضایی به مساحت ۲۴۰ متر مربع و با حضور شرکت های سایپا، سایپا یدک، رینگ سایپا، رادیاتور سایپا و شرکت نباء عظیم( نماینده سایپا در عراق) حضوری چشمگیر داشته است.

بر اساس این گزارش محصولات گروه سایپا شامل آریو، سایپا ۱۳۱، تیبا، تیبا۲ و ساینا به معرض نمایش قرار گرفته است که با استقبال خوبی از سوی مردم عراق روبرو شده است.

محصولات گروه سایپا چند سالی است که در بازار عراق ورود یافته و با توجه به قیمت رقابتی و شرایط کیفی مطلوب با استقبال خوبی از سوی مردم عراق همراه بوده است.

علاوه بر گروه خودروسازی سایپا بیش از ۳۰شرکت ایرانی دیگر در زمینه های مصالح ساختمانی، پزشکی، مواد غذایی، پوشاک و منسوجات، دارویی، لوازم خانگی، مواد بهداشتی و شوینده، خدمات فنی و مهندسی و دیگر زمینه های تولیدی، صنعتی و خدماتی نیز در این نمایشگاه حضور دارند.

نمایشگاه بین المللی بغداد از روز سه شنبه ۱۱ آبان ماه آغاز شده و به مدت ۱۰ روز پذیرای علافمندان خواهد بود.

همچنین ببینید

قیمت انواع محصولات سایپا ۱۴ بهمن ماه ۹۵

قیمت روز انواع محصولات سایپا در بازار و نمایندگی اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری«کارزنیوز» …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: