خانه / اخبار / ارزان‌ترین ماشین‌های ۸ سیلندر را بشناسید

ارزان‌ترین ماشین‌های ۸ سیلندر را بشناسید

همه ما به داشتن ماشینی اسپرت یا شاسی بلند با یک پیشرانه‌ای ۸ سیلندر قدرتمند علاقه داریم، ولی با فاصله گرفتن از شرایط موجود در بازار خودروی کشور، برای خارجی‌ها نیز خریدن یک ماشین ۸ سیلندر تاحدودی مشکل به نظر می‌رسد و عموما اقشار متوسط به بالای جامعه هستند که توان خرید برخی از آن‌ها را دارند، حال در این مقاله می‌خواهیم ۵ خودروی هشت سیلندر را برایتان معرفی کنیم که دارای پایین‌ترین قیمت برای خرید هستند.

۱

فورد موستانگ فست بک

۱- فورد موستانگ GT فست بک
این ماشین با لقب “فست بک”، در بازار به قیمت ۴۳ هزار یورو عرضه می‌شود که در سینه خود پیشرانه‌ای هشت سیلندر ۵ لیتری با قدرتی ۴۱۵ اسب بخاری دارد. در مقایسه با مدل‌های آمریکایی فورد موستانگ، این مدل تقریبا ۲۰ اسب بخار قدرت کمتر و یا در مقایسه با مدل شلبی GT350 تا حدود ۹۰ اسب بخار قدرت کمتری دارد، ولی در عوض ۵ اسب بخار قدرت بیشتر نسبت به نسخه انگلیسی فورد موستانگ GT دارد.

۲

شورولت کامارو SS

۲- شورلت کامارو SS
برای به حرکت درآوردن کامارو ۲۰۱۶، شورلت چندین پیشرانه مختلف در نظر گرفته که به اختیار مشتری بر روی خودرو نصب می‌شود. حال قدرتمند‌ترین گزینه موجود همان پیشرانه مورد نظر ما، یعنی یک موتور ۶٫۲ لیتری LT1 هشت سیلندر V شکل است که برگرفته از شورلت کوروت C7 بوده و می‌تواند حداکثر ۴۵۵ اسب بخار قدرت و ۶۱۷ نیوتن متر گشتاور تولید کند. برای داشتن این ماشین می‌توانید تقریبا ۳ هزار یورو بیشتر از فورد موستانگ هزینه کنید تا صاحب یک دستگاه شورلت کامارو SS هشت سیلندر به ارزش ۴۵ و ۹۰۰ هزار یورو شوید.

۳

اینفینیتی QX70

۳- اینفینیتی QX70S Premium 5.0
گزینه‌های خرید یک ماشین هشت سیلندر ارزان تنها به خودروهای اسپرت و عضلانی ختم نمی‌شود و در این بین یک شاسی بلند هشت سیلندر ارزان قیمت از شرکت خودروسازی اینفینیتی ژاپن هم داریم که قیمت ۷۰هزار و ۱۰۰ یوروی دارد و در مقایسه با رقبای خود بهترین گزینه موجود تلقی می‌شود. این ماشین در زیر کاپوت خود از پیشرانه‌ای هشت سیلندر به حجم ۵ لیتر سود می‌برد که به جعبه دنده‌ی انتقال متداوم CVTCS مجهز شده و به ازای هر صد کیلومتر مسافت پیموده شده حدود ۱۹٫۲ لیتر سوخت از باک طلب می‌کند.

۴

مرسدس بنز E500 کوپه

۴- مرسدس بنز E500 کوپه
معمولا محصولات مرسدس بنز قدری گران هستند، ولی خب برای اینکه لیست ۵تایی‌هایمان تکمیل شود، ارزان‌ترین خودروهای هشت سیلندر را درون لیست جای داده‌ایم که مرسدس بنز E500 کوپه با قیمتی ۷۱ هزار و ۶۹۷ یورویی هم فرصت حضور در این لیست را پیدا کرده است. با پرداخت این هزینه، در عمل خودرویی کوپه اصیل خواهید داشت که پیشرانه هشت سیلندر ۴٫۷ لیتری آن نیرویی ۴۰۲ اسب بخاری و گشتاوری ۶۰۰ نیوتن متری در اختیارتان قرار خواهد داد تا با آن بتوانید به شتاب ۴٫۸ ثانیه دست پیدا کنید.

۵

لکسس RC-F

۵- لکسوس RC F
موتور ۵٫۰ لیتری V8 جدید RC-F با سود بردن از سیستم تزریق مستقیم سوخت ارمغانی برای مصرف کنندگان این محصول به شمار می‌رود که می‌تواند نیرویی۴۵۰ اسب‌بخاری و حداکثر گشتاور ۵۱۸ نیوتن‌متری تولید کند تا در کنار بدنه سبک خودرو، موجب رقم خوردن شتاب صفر تا صد ۴٫۶ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت ۲۷۰ کیلومتر بر ساعتی شود. این خودرو هم در میان ارزان قیمت‌ترین ماشین‌های هشت سیلندر، به عنوان گران قیمت‌ترین خودروی لیست شناخته می‌شود و در بازار اروپا با قیمت ۷۴ هزار و ۹۰۰ یورو به فروش می‌رسد.

همچنین ببینید

فورد یک دوچرخه بادشدنی ساخت!

کارزنيوز- شرکت فورد برای اولین‌بار نسل جدیدی از دوچرخه با قابلیت باد شدن تنه را …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: