خانه / اخبار ورزشی / آیا شرایط استقلال بحرانی است ؟

آیا شرایط استقلال بحرانی است ؟

با شکست استقلال مقابل استقلال‌خوزستان عده‌ای بر این گمان‌اند که این تیم وارد حاشیه شده است و راه فرار از این شرایط بسیار سخت است.

به گزارش “ورزش سه”، روز قبل از بازی استقلال برابر استقلال‌خوزستان بود که تیتر یکی از روزنامه‌ها این بود:«یا برد یا بحران» که به نظر می‌رسید این موضوع شاید کمی زیاده‌روی باشد چراکه هیچ تیمی در دنیا با نمایش دو هفته‌ایش در بحران نمی‌رود و البته در مورد آن قضاوت نمی‌شود.

البته شاید صحبت‌های علیرضا منصوریان پیش از آغاز فصل به این حرف و حدیث‌ها بیشتر دامن زده باشد و باعث شود توقع مردم و رسانه‌ها از تیم او بالا برود.
منصوریان همان ابتدا که سرمربی استقلال شد از چند نکته مهم صحبت به میان آورد؛ یکی اینکه تیمش باید متفاوت و تماشاگرپسند بازی کند، یکی علاقه‌اش برای موفقیت در آسیا در صورت صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان و البته مهمتر از همه قول‌هایی که در مورد دربی بزرگ تهران داد و به نوعی این موضوع را برای هواداران استقلال بسیار پررنگ کرد. حتی بی‌حوصله‌ترین هواداران استقلال این تیم را در دو هفته قضاوت نخواهند کرد ولی به نظر می‌رسد صحبت‌هایی که منصوریان در مورد موفقیت‌های فصل پیش رو به زبان آورد حالا برای خودش یک شمشیر دو لبه شده است و استقلال را در معرض حاشیه‌ای بزرگ قرار داده است.
البته علیرضا منصوریان حمایت هواداران استقلال را پشت سر خود می‌بیند و بدون هیچ تردیدی هر هفته که از بازی‌ها بگذرد، تیم او هم از نظر هماهنگی و هم از نظر آمادگی بدنی بهتر می‌شود اما شاید بهتر بود که او با عملکرد خود در طول فصل باعث توجه هواداران این تیم می‌شد نه با حرف‌هایی که شاید فقط فشار را روی او بیشتر کند.

همچنین ببینید

استارت لیگ شانزدهم برای رحمتی

کاپیتان استقلال با حکم کمیته انضباطی می تواند در بازی فردا برابر استقلال خوزستان اولین …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دريافت آخرين مطالب در ايميل شما!

لطفاً ايميل خود را وارد نماييد: